Guus Jurcka snelgo 2022

Afgelopen maandagavond 21-3-’22 hebben we weer eens dit leuke toernooi verspeeld op de Utrechtse Go Club. Als vanouds was het weer reuze gezellig met 14 deelnemers. We speelde deze keer verdeeld over 2 poules A en B. De 8 sterksten, qua go-ranking zaten in poule A en de rest (6) in poule B.

Michiel Tel, onze sterkste speler en huidig clubkampioen appte na afloop in onze leden-groep “Ik heb er van genoten! Michiel won ook deze avond weer de hoofdprijs: de Guus Jurcka wissel beker met 4 uit 4, 12 min p.p.p.p. volledige voorgift -1 en sudden death. Overige poule A deelnemers: Sybren, Martin, Els, Jos, Joost, Douwe en Sander.

Later bekijken we (Matthijs en Huib) nog even of we een foto van de champ erbij kunnen zetten. Even geduld a.u.b.

Even vermeldenswaardig is de zege van Rene de Groot in poule B. Ook met 4 uit 4. Hulde !!

Overige poule B deelnemers: Guus, Huib, Mirjam, Roland en Tor (ja, zonder H hoor)

Na afoop hadden we nog even tijd voor een gezellige babbel met een drankje en bowl noten.

Winnaar Michiel bij het Guus Jurcka toernooi